Bratislava má novú krytú minirampu, sledujte informácie a fotky
Streda 05. Februára 2014
Autor: Boardlife

0 komentárov

Bratislava má novú krytú minirampu, sledujte informácie a fotky

Bratislavský samosprávny kraj (BSK), ktorý už dlhšiu dobu podporuje adrenalínové aktivity v kraji v spolupráci s OZ Slovak Skate prinášajú radostnú správu. Len pred niekoľkými dňami sa v škole (Stredné odborné učilište strojárske) na Vranovskej ulici dokončila krytá drevená minirampa.

Bližšie info o rampe, oficiálnej otváračke, prevádzkových pravidlách a ďalších dôležitých informáciách prinesieme čoskoro. Pre teraz vyjadrenie Petra Vrbického (OZ Slovak Skate): „Na Vranovskej ulici v objekte školy postavila firma Park Pilot mini rampu v rámci projektu centrum adrenalínových športov, ktoré bude určené na rozvoj skateboardingu, in line a bmx. Bratislavský samosprávny kraj takto dal ďalšiu možnosť rozvoju týchto športov v Bratislave. Po celkovom dokončení priestorov okolo rampy bude objekt pripravený na prevádzku. BSK tento projekt realizuje v spolupráci z O.Z. Slovak Skate. V budúcnosti sa plánuje rozšíriť o skatepark aj časť dvora pred budovou kde je rampa.“

Upozornenie. Rampa nie je momentálne ešte dostupná verejnosti, tak by sme vás poprosili zbytočne tam nechodiť, momentálne sa ešte pracuje na úprave vnútorného priestoru. Akonáhle bude rampa prístupná, budeme vás na www.boardlife.sk informovať o prevádzkovom poriadku, otváracích hodinách a všetkom dôležitom. Prevádzkovateľom je OZ Slovak Skate, ktorý bude pokračovať aj v skateboardovej škole a s BSK pracujú na ďalšom zaujímavom rozšírení priestoru. Teraz sa tešte s nami a pokochajte sa fotografiami z krytej haly.

Rozmery minirampy:  7 m X 10 m . 190 cm rádius 210 cm exteisionRampa má aj zjazd vhodný na učenie.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!