Bubny a snežné psy cez víkend ovládnu Chopok
Piatok 21. Decembra 2018
Autor: TMR

0 komentárov

Bubny a snežné psy cez víkend ovládnu Chopok

Bubnová šou na snehu za sprievodu psích záprahov priamo v lyžiarskom stredisku. Pod Chopkom sa chystá netradičná oslava narodenín najstaršej a najmladšej lanovky.

Už túto sobotu 22. decembra budú svoje narodeniny oslavovať najmladšia a najstaršia lanovka. ,,Návštevníci sa môžu tešiť na výbornú zábavu v podaní bubnovej šou, ktorá rozprúdi krv v žilách a odštartuje narodeninovú oslavu spolu s Apres ski párty. Spoločne sfúkneme sviečky z netradičnej torty a o zábavu sa postará aj moderátor Marek Poliak so súťažami, maskoti Vĺčkovia a deti poteší maľovanie na tvár“ uviedla Ing. Petra Ridzoňová Hlásniková, výkonná riaditeľka OOCR REGIÓN HOREHRONIE.

Lyžiarov, či návštevníkov aj tento rok privezie do lyžiarskeho strediska ,,Skibus aj pre bežkárov“ z mesta Brezno, Mýta pod Ďumbierom, Bystrej a Tálov. ,,Malí i veľkí sa na okamih stanú mushermi a svah môžu otestovať jazdou na psích záprahoch. Skvosty z lyžiarskeho športu predstaví Igor Bobák s expozíciou jediného Slovenského Múzea lyží a lanoviek v Podkoniciach priamo v Krupovej.“ uviedla Mgr. Kristína Šajgalíková, marketing manager OOCR REGIÓN HOREHRONIE.

,,Sezóna 2019 bude jubilejná aj pre najstaršiu lanovku Von Roll na južnej strane Chopku, do ktorej múzea môžu turisti nazrieť priamo na svahu v časti Kosodrevina. Naša krásavica oslávi totiž 65 rokov.“ uviedol Ing. Ivan Temniak, prevádzkový riaditeľ LD Chopok juh.
Viac informácií o podujatí nájdu turisti v obci Bystrá, kde návštevníkov čaká nové informačno-turistické centrum TIC Horehronie v typickej drevenici plnej regionálnych produktov, remeselných výrobkov, netradičných suvenírov, či mliečnych produktov a destilátov z Horehronia.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tmr jasna chopok

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!