Burton Špindl Spring Sessions a ďalšia novinka
Streda 25. Marca 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Burton Špindl Spring Sessions a ďalšia novinka

Hromadné preteky v zjazde? Áno Burton Špindl Spring Sessions Downhill Race je absolútna novinka v už aj tak nabitom programe tohto ročníka BŠSS. Štart je o 16:30 na hornej stanici štvorsedačky vo Svätom Petrovi a trasa vedie po červenej zjazdovke až do cieľa pod dojazdmi zjazdoviek.

„Preteky sú otvorené pre všetkých snowboarderov v skiareáli. Tí majú za úlohu sa po hromadnom štarte dostať čo najrýchlejšie do cieľa. Downhill Race je posledným programom na svahu a môžu sa ho zúčastniť ako registrovaní jazdci Burton Špindl Spring Sessions, tak aj návštevníci. Jedinou podmienkou je mať snowboard a zvládať jazdu na ňom, samozrejmou nutnosťou je fair play“, uviedol Petr Najman. Ako ďalej dodal, ceny sú pripravené nie len pre rvých troch v poradí, ale aj pre desiatky ďalších pretekárov, ktorí si po prejdením cieľa môžu vybojovať vstupy na večernú party, na ktorej je hlavná hviezda Dj Krufty Kuts. Pre viac info sledujte web, facebook, instagram a pozorne počúvajte pokyny moderátorov na mieste.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: bsss spindleruv mlyn

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!