Pondelok 07. Februára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Chceš si dobre zajazdiť a získať kopec skúsností z freestyle jazdenia?

Cez jarné prázdniny (18.2 – 24.2 2011) máte skvelú možnosť zajazdiť si šesť dní spolu s jazdcami z Frontline teamu a posunúť level svojho jazdenia o kus vyššie. Frontline je najväčší snowboardový klub na Slovensku, jazdí a trénuje vo výbornom snowparku v stredisku Stuhleck Semmering.

V ňom, sa pod vedením najskúsenejších trénerov, budú môcť začínajúci snowboardisti naučiť správnu techniku jazdy, mierne pokročilí svoju jazdu ešte zdokonaliť a naučiť sa základy freeride jazdenia a freestyle jazdenia v parku. Pokročilí jazdci budú mať možnosť jazdiť a učiť sa nové triky s našim top teamom (Roman Röth, Maťo Blaško, Dušan Šimko, Maťo Buša ..), pod vedením Miša Nehéza a ďalších. Naši tréneri sa Vám budú snažiť pomôcť a poradiť priamo na svahu ale aj pri video coachingu po každom dni, plnom jazdenia s dobrou partiou.

Budeme radi ak sa k nám pridáte a zajazdíme si tak s novými talentovanými snowboardistami. Bližšie info na tel. 0903 246 949, 0903 815 812.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!