Chloe Kim a Jamie Anderson víťazkami na Laax Open 2021
Utorok 26. Januára 2021
Autor: Boardlife

0 komentárov

Chloe Kim a Jamie Anderson víťazkami na Laax Open 2021

Nadupaná súťaž Laax Open, ktorá je súčasťou svetového pohára vo freestyle snowboardingu zanechala na nás hlboké dojmy. Skvelé výkony, ale aj veľké prekvapenia. Pozrime sa ako to dopadlo v ženskej kategórii v slopestyle a v halfpipe.

Ženské slopestyle finále bolo v znamení ôsmich báb: Jamie Anderson (USA), Zoi Synnott Sadowski (NZL), Tess Coady (AUS), Laurie Blouin (CAN), Anna Gasser (AUT), Reira Iwabuchi (JAP), Kokomo Murase (JAP) a Hailey Langland (USA). Tak ako sme baby zoradili, také sú aj výsledky zo ženského slopestyle. Jamie Anderson, aj keď je najstaršia z finálovej osmičky, zúročila roky skúseností a vyhrala. Naša Klaudia Medlová skončila na 19. mieste. Pozrite si to najlepšie z finále.

Halfpipe bola tiež zaujímavá. Očakával sa tuhý boj báb z Japonska a Chloe Kim z USA. Tak sa aj stalo. Prvenstvo si vyjazdila Američanka Chloe Kim, pred trojicou Japoniek Mitsuki Ono, Sena Tomita a Haruna Matsumoto. Do finále a na piate miesto sa zmestila Nemka Leilani Ettel. Šiesta skončila Španielka Queralt Castellet. Sledujte to najlepšie zo ženskej rampy.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: laax anderson gnu

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!