Čo nás čaká na Air + Style v Innsbrucku už o 10 dní?
Utorok 24. Januára 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Čo nás čaká na Air + Style v Innsbrucku už o 10 dní?

Presne o 10 dní štartuje ďalší Air + Style v Innsbrucku, Rakúsko. Stačí tak prejsť autom alebo iným dopravným prostriedkom hranice a kde už vyše 20 rokov môžeme zažiť neskutočné jazdy, ale aj na-bom-be-ný hudobný zážitok.

Dva dni kvalitného snowboardingu na jednej lajne. V piatok 3.2., sa odjazdí kvalifikácia mužov. V sobotu 4.2., to bude semifinále a finále ako mužov tak aj žien. Zo slovenských jazdcov určite uvidíme štartovať Klaudiu Medlovú, ktorej zatiaľ (klopeme na zuby/drevo/čokoľvek), ide túto sezónu neskutočne karta. Taktiež víťaz Sony Xperia Snowboard Fest-u z roku 2015 Kalle Järvilehto, bude v Innsbrucku šťartovať.

Z hudobnej sféry bude o zábavu postarané. Vystúpenia The Naked and Famous, Beginner, Millencolin, Tommy-ho Cash-a či mnohých ďalších umelcov a skupín len potvrdzuje, že aj tento ročník sa máme na čo tešiť. Hlavne z tej snowboardovej stránky samozrejme, ale veď poznáte ako to väčšinou končí na afterparties… slušne a skoro.

Vidíme sa už 3.-4.2.2017 v Innsbrucku.

#budetoepic

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: air style medlova klaudia

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!