Crewbattle 2018
Piatok 26. Januára 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Crewbattle 2018

Na konci januára a to konkrétne v sobotu 27. a 28. sa na Donovaloch odjazdí ďalší ročník Crewbattle. Tentoraz so zmeneným formátom.

Crewbattle sa organizátori rozhodli spraviť v zaujímavom formáte a to snowgolf. Vyberú sa určité prekážky, na ktorých bude predom určený trik snowboardovy, aj lyžiarsky. Z trojice sa vyberie jeden člen ktorý konkrétnu jamku odjazdí, pričom sa snaží dať určený trik na čo najmenej pokusov - bodov, najlepšie z prvej. Každý pokus-bod sa zapíše, pričom najmenšie množstvo bodov vyhráva, presne ako v golfe. Maximálne množstvo pokusov na prekážku je 10, z časových a silových dôvodov. Ak jazdec trik ani na 10 krát neodíde, alebo sa vzdá skôr, pripíše si crew 20 bodov. V prípade že sa bude zhodovať skóre viacerých crews bude sa jazdiť rozstrel na bonusovej prekážke až kým jedna crew nevyhrá. Dôležité je ale zúčastniť sa a nie za každú cenu vyhrať, takže aj keď si myslíte, že na takéto dačo nemám, nevadí, nebojte sa prihlásiť a vyskúšať si možno nové triky a keď nič ,vždy sa dá trik skipnut a nič sa nedeje. Súčasťou Crewbattle bude opäť hromadná fínska jazda ,ktorej sa môže zúčastniť každý, či už profík, alebo začiatočník. Ukončíme tak prvý deň akcii a druhý deň môžete ďalej shredit park, za skvelú akciovú cenu 10€. Na Crewbattle sa prihlasujte na adrese Crewbattle2018@gmail.com Ak registrujete crew (3jazdci) ,tak najprv názov a potom mená v jednom maily.

Jednotlivci stačí mená a organizátori vám budú v prípade záujmu vedieť priradiť crew (nieje povinné zúčastniť sa snowgolf hry). Registrácia na CB a HnC je bezplatná.

Aj tento rok sa o možnosť otestovať si perfektné dosky od bataleon a lobster postarajú chalani z horsefeathers a newspirit.sk Organizátori sa vám pokúsia všetkým naplniť brucho dobrotami z bbq, a vy si už budete iba s úsmevom vychutnávať zábavu v parku. Bližšie informácie ku marcovej akcii HnC sa dozviete v priebehu sezóny, ale ako obyčajne pôjde iba o dvojdňovú session v parku, špeciálne prerobenom kvôli tejto akcii. Všetkým prajeme úspešnú sezónu a vidíme sa na horách.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: donovaly

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!