Pondelok 21. Januára 2013
Autor: Pinky

0 komentárov

Ďalší slovenský snowpark pripravený – K2 Štrbské Pleso

K2 snowpark je v tejto sezóne budovaný na viac krát, nakoľko sa v sezóne 2012/2013 bude na Štrbskom Plese konať viacero prestížnych akcií ako Sony Xperia Snowboard Fest 2013, alebo legendárna K2 Spring Session.

Momentálne je možno K2 snowpark považovať za postavený a jazditeľný počnúc dnešným dňom (21.1.2013) a funkčný. Priebežne bude šejpovaný a upravovaný, až do termínu začiatku výstavby skokovej platformy pre akciu Sony Xperia Snowboard Fest 2013, čiže do 12.2.2013. V termíne od 12.2.2013 do 17.2.2013 bude K2 snowpark zrušený a následne po prebehnutí snowboard fest-u sa jeho tvorba začne odznova, kedy sa postupne bude budovať aj pre zvyšné akcie v sezóne, ako aj pre potreby poslednej a najvýraznejšej akcie a síce K2 Spring Session 2013.

Momentálne je v parku osadených 7 prekážok, ktoré sú osadené v štýle "simple" keďže tento rok prišlo stredisko s ideou postaviť park pre nadšencov všetkého druhu, alebo inak povedané s možnosťou využitia pre širšiu verejnosť.

V K2 snowparku je momentálne možné jazdiť na:

-street rail 8m
-canon
-Loop T box
-Straight T box
-Kink rail
-Kink box-bedničky
-Krátky straight T box + drenážna rúra....

V priebehu týždňa sa ešte chystá doplnenie hravých záležitostí, ale všetko bude záležať na počasí a materiálnej podpore. Je potrebné poznamenať, že z dôvodu prevádzky parku na relatívne krátke obdobie je K2 snowpark postavený narýchlo a jednoducho. Po prebehnutí spomínanej akcie sa park bude stavať odznova a snaha bude o vybudovanie niečoho zaujímavejšieho a kreatívnejšieho, aby si v ňom našiel každý niečo pre seba. 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!