Danny Way a jeho svetový rekord – najvyšší air 7,7 metra
Streda 14. Októbra 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Danny Way a jeho svetový rekord – najvyšší air 7,7 metra

DC Shoes rider Danny Way je známy svojim rekordným skateboardingom. Určite vám niečo hovorí preskok veľkého čínskeho múru (gap vyše 18 metrov dlhý) v roku 2005, alebo drop z neónovej gitary pred Hard Rock hotelom a kasínom v Las Vegas.

Danny drží aj rekord za najdlhší polet, keď roku 2004 v Los Angeles počas X Games zaletel 79 ft (24 metrov). Najnovším rekordom z dielne Danny Waya je Bs air polet vo výške 25,5 ft (7,7 metra). Ako poznáme Dannyho, hranice skateboardingu bude posúvať aj naďalej.

Aby Danny mohol tak vysoko lietať museli DC Shoes, Monster a California RampWorks postaviť najvyššiu rampu ktorú v Cuyamaca Mountains postavili. Nájazdová rýchlosť Dannyho bola 55mph (88,5 km/h). Nájazd sa týčil 25 metrov nad spodkom rampy, ktorá bola dlhá 78 metrov. Celkovo tak Danny letel 24 metrov nad zemou. Dosť štatistky, pozrite si video.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: danny way dc shoes

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!