DC Helter Skelter 2018 - registrácia a info k akcii
Pondelok 05. Marca 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

DC Helter Skelter 2018 - registrácia a info k akcii

Termín skvelej akcie DC Helter Skelter 2018, ktorá sa koná v DC snowparku v stredisku Jasná - Nízke Tatry sa nezadržateľne blíži. Všetci máme veľkým červeným zaznačený dátum 24. marca 2018. Sledujte informácie o registrácii a ďalších podrobnostiach.

Akcia je vlastne príjemný pretek kombinujúci slalom a freestyle, niečo ako banked slalom, ale ešte zábavnejšie. Už minulý ročník akciu podporilo množstvo riderov a legiend slovenského snowboardingu. Preto sa organizátori rozhodli spustiť registráciu a limit 80 jazdcov (bez kategórie). Štartovné je len 5€ (občerstvenie v cene) a skipass len za 15€.

Registrácia prebieha na maili: snowparkjasna@gmail.com Treba napísať meno, priezvisko, dátum narodenia a stance. Pozor, limit je 80 jazdcov, takže sa registruj ASAP. Po konteste v spodnej časti snowparku zahrajú Haf & Beyuz a ak ti bude málo, zatrsáš na zimnej edícii Grape.

Akciu podporili: DC Snowpark Jasná, DC shoes, Demänovská Dolina, Jasná - Nízke Tatry, Oakley, Stance, Jameson, Garaž, Hangair, Penzión Adriana.

Program:
Tréning 8:30 - 10:00
Preteky 10:00- 15:00
Haf & Beyuz 15:30

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: dc helter jasna dc snowboard snowpark

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!