DC Helter Skelter - ako získať vesmírnu slávu? + nové foto
Štvrtok 30. Marca 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

DC Helter Skelter - ako získať vesmírnu slávu? + nové foto

Zábavná snowboardová akcia planá jazdenia, jibovania, skákania, tlačenia v klopenkách a ďalších fanatickostí je čoskoro tu. Teda presnejšie už 1. apríla 2017 v stredisku Jasná - Nízke Tatry a v tamojšom DC Snowparku. Poďme sa pozrieť na novinky a nejaké tie základné veci okolo akcie.

Chalani zo snowparku momentálne usilovne pracujú, aby bolo zábavy dostatok úplne pre každého. Tvoria sa klopenky, osádzajú prekážky, napúšťa bazén, shapuje corner a ďalšie veci. Kompletné info v piatok. Teraz si povieme niečo o systéme pretekov. Celá zábavná freestlye trať sa pôjde na čas. začína sa banked slalomom, následne sa jazdí 7 za sebou idúcich platforiem s prekážkami. Banked slalom + nebeská brána + kicker (a jib) + kicker (a jib) + funbox + jibová platforma + corner jump + bazén. Celá trať sa ide na čas a k výslednému času sa prirátajú, alebo odrátajú sekundy za triky a bonus.

Ako mať lepší čas? Na každej platforme jazdite triky. Napríklad na skokoch budú triky ohodnotené asi takto. Rotácia o 180° -1 sekunda, 360° - 3 sekundy, 540° -5 sekúnd a tak ďalej. Na jibovej platforme môžete získať taktiež až - 5 sekúnd (základný trik bez penalizácie a bonusu je 50-50). Ešte je tu bonus až do - 5 sekúnd, ktorý sa udeľuje za štýl, kreativitu, alebo špeciálnosť. Zhoršiť si čas môžete tým, že obídete prekážku. Za pád na prekážke nie je penalizácia. Konkrétnosti sa dozviete na riders meetingu.

Víťazom sa stáva jazdec s najlepším časom (celková jazda - bonusové sekundy). Už teraz sa nevieme dočkať na kreatívne jazdenie plné zábavy. Takže DC Helter Skelter 1.4.2017 v Jasnej.

Ďalšie info ohľadne registrácie, lístka, časového harmonogramu njádete v našej správe.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: helter skelter jasna dc snowpark

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!