DC Shred Day 2016 - otváračka ako sa patrí
Nedeľa 18. Decembra 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

DC Shred Day 2016 - otváračka ako sa patrí

Skvelá otváračka snowparkového jazdenia na Slovensku. V stredisku Jasná Nízke Tatry sa v sobotu 17. decembra odjazdila príjemná akcia s názvom DC Shred Day. Miestni shaperi vybudovali dočasný snowpark priamo pred Happyendom aby si mohli účastníci akcie super pojazdiť. Tak aj bolo.

Pre jazdcov boli k dispozícii nasledujúce prekážky: nová červená dlhá rúra, dlhá bedňa, streetrail a na záver barel naprieč z ktorého sa dalo skákať aj do strany. Všetko super osadené a oshapované. Ďakujeme shaperom, že sa postarali o tento snowparčík, aj keď je momentálne na dočasnom mieste. Akcie sa zúčastnilo veľké množstvo jazdcov z celého Slovenska. Dokopy mohlo byť na akcii cca 60 jazdcov, čo ja na úvod sezóny veľmi pekné číslo.

Bližšie info o akcii prinesieme v pripravovanom reporte. Jazdilo sa skoro celý deň, hudba hrala z pristaveného Redbulsaurusa, počasie prialo a sponzori venovali veľké množstvo cien. Počas dňa ste si mohli vyjazdiť ponožky Stance, lístky do Jasnej, kopec vecí od DC Shoes. Koho smädilo, ten brzdil Red Bull s Jamesonom.

Na záver akcie sa dojazdil rýchly Best Trick o snowboard DC, a veľa litrový Jameson. Medzi najlepších jazdcov patrili Martin Blaško, Julo Petrík, Lukáš Droppa, KobraSharky, Peter Leder a množstvo ďalších. Každý sa určite zabavil a príjemne si pojazdil. Večer prebehlo premietanie snowboardového videa The Fourth Phase, megaparty za beatov od Djs Juniora a Drótyho. Tancovalo sa do pol šiestej.

Viacerí z vás sa pýtali, čo bude s dočasným snowparkom nad Happy Endom. Stredisko Jasná - Nízke Tatry povolilo aby tam snowpark ostal, takže si budete môcť na prekážkach pojazdiť aj nasledujúce dni. Shaperi prisľúbili, že sa o dočasný snowpark budú starať.

Ďakujeme organizátorom za skvelú akciu.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: dc shred jasna

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!