DC Shred Day 2016 v Jasnej – propozície
Pondelok 21. Novembra 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

DC Shred Day 2016 v Jasnej – propozície

Otvorenie strediska Jasná – Nízke Tatry sa nezadržateľne blíži a taktiež sa blíži prvá freestyle akcia v tomto slovenskom stredisku. Má názov DC Shred Day a bude sa konať 17.12.2016 v stredisku Jasná - Nízke Tatry, konkrétne medzi Happy Endom a nástupnou stanicou na kabínku Grandjet.

Organizátori si pre vás prichystali jazdenie, hudbu, partypremietanie snowboardového veľkofilmu The Fourth Phase. Denná časť a to jazdenie na prekážkach ako 6m box, 6m rail a začiatočníckom 4m boxe sa bude odohrávať pred Happy Endom. Od 10:00 do 12:30 je naplánované voľné jazdenie, od 13:00 do 15:00 prebehne Open Jam session o vecné ceny od partnerov akcie.

Večerný program prebehne v Retro bare hotela Liptov a to od 20:00 premiéra snowboardového filmu The Fourth Phase. Na afterparty v tomto istom klube budú hrať Djs. ako Vix, Dróty a Junior. Počas celého večera bude prebiehať projekcia videí od Shred it All. Tešíme sa na vás.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: dc sherd day jasna jasna nizke tatry

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!