DC Shred Day 2018 - snowboarding znova spája
Sobota 29. Decembra 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

DC Shred Day 2018 - snowboarding znova spája

Skvelé otvorenie freestyle sezóny v Jasnej. Už tradičná otváracia akcia DC Shred Day sa presunul z pred happy Endu na miesto, kam patrí a to rovno do spodnej časti snowparku na Otupnom v stredisku Jasná - Nízke Tatry.

Shaperi zo snowparku pripravovali prekážky nie len pre tých najlepších riderov, ale aj prezačínajúcich. Počas otváračky boli k dispozícii rovná bedňa, barrel, dve rúry, double kink dvojtrubka a rovná trubka. Slušná zostava prekážok, na ktorých sa mohli vyjašiť rideri. Snehové podmienky z predchádzajúcich dní dávajú dobrý základ na pokračujúce budovanie snowparku. čoskoro budeme informovať o nových osadených prekážkach.

V nasledujúcich dňoch príde report s viacerými fotkami, teraz si dáme poznatky z akcie v skratke. Jazdiť sa začínalo od cca 10 hod. Počasie neprialo, vlhký sneh, obrovské vločky, nižšia viditeľnosť. Ani to však neodradilo vyše 50 riderov zo všetkých kútov Slovenska aby si prišli zajazdiť. Je skvelé vidieť chalanov zo západu, Banskej, Oravy a aj východu. Skvelé bolo vidieť nie len nestarnúcich chalanov scény, ale aj zopár mladých. Skvelá atmosféra ako za starých čias.

Jazdilo sa celý deň o vecné ceny od DC Snowboards, Stance, Oakley, popri tom sa posilňovalo Jamesonom a užívalo jazdenie. V session najlepšie zajazdili Zoltán Strcuľa, Samuel Šagát, Dušan Dolník (poz. red. nový rider s starým telom) a mladý hosť z Českej republiky Daniel. V následnej ďalšej session cez barrel dominovali jednonohé triky od Borisa Karolčíka, Zola Strcuľu, ale aj Luča Kalužáka, ktorý si vyjazdil pitný režim na pár dní.

Viac v pripravovanom reporte. Ďakujeme všetkým zúčastneným, partnerom, sponzorom, kamarátom a hlavne chalanom z DC snowparku v Jasnej, že sa postarali o skvelú akciu.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: jasna dc snowpark shred

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!