Nedeľa 09. Decembra 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Deň otvorených dverí so snowboardovým klubom Frontline

Frontline prináša ideálnu možnosť mladým snowboardistom z Bratislavy a okolia vyskúšať si jazdenie s partiou našich riderov, všetko pod vedením skúsených trénerov, ktorí si ťa premerajú od hlavy po päty a pošlú ťa ďalej správnym smerom.

Prihlásiť sa môže naozaj hocikto. Úplní začiatočníci, aj pokročilejší jazdci, alebo aj skúsení borci. Jazdiť budeš podľa toho ako ti to ide, malý/veľký park, alebo základná výuka jazdy u začiatočníkov. Jediné čo k tomu potrebuješ je kúpiť si denný skipass, zobrať dosku a rožky od mamy. Inak sa nemusíš starať už o nič, všetko ostatné je úplne FREE!!!

Zabezpečená je doprava, tréneri a v stredisku Stuhleck ti prichystajú najlepšie zjazdovky a snowpark vo východnom Rakúsku. Určite sa radšej poponáhľať!!! Aj keď sa budeme snažiť zobrať čo najväčší počet riderov, tak naše kapacity sú obmedzené. Prihlásiť sa, alebo získať viac info môžeš na emailovej adrese frontlinesnb@gmail.com Viac info o klube Frontline na www.frontlinesnb.sk

Presné informácie a dátum upresníme podľa snehových podmienok. Dozviete sa ich samozrejme aj na Boardlife.sk

Ešte pár voľných miest!! Prihlásiť sa môžete na tel.č. 0903 213 122.

Miesto odchodu/príchodu: Lafranconi BA
Dátum: 16. december 2012
Čas odchod/príchod: 6:30 / cca 18:00
Poistenie: individuálne
Povinná výbava: prilba, chránič chrbtice (korytnačka)
Vek: do 18 rokov

Deń otvorených dverí podporujú: boardlife.sk, cornerboardshop.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!