Dew Tour 2016, Klaudia Medlová a veľké zmeny
Piatok 28. Októbra 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Dew Tour 2016, Klaudia Medlová a veľké zmeny

Prestížna snowboardová súťaž Dew Tour 2016 sa tentoraz bude konať od 8. do 11. decembra v Colorádskom stredisku Breckenridge. Poslednú dobu sa viedli diskusie, ako posunúť snowboarding a snowboardové súťaže novým smerom. Tu je odpoveď.

Organizátori sa rozhodli zmeniť formát aj trať celej súťaže. Klasický slopestyle aj halfpipe pretek sa zásadne mení. Slopestyle bude rozdelený na čiastkové sekcie na jibových a skokových prekážkach. Halfpipe nebude klasická vyžehlená superpipe so štandardnými rozmermi, ale bude pridaná riadna dávka kreativity. Streetstyle sa vracia do mesta Breckenridge na Blue River Plaza.

Novinkou je aj Team súťaž. Šesť najväčších snowboardových značiek vyrábajúcich dosky (Burton, DC, Lib Tech, Nitro, Ride, Rome) sa bude môcť zúčastniť tejto súťaže. Značky budú môcť určiť troch jazdcov, ktorí ich budú v súťaži reprezentovať. Tu je výhodou to, že sa tejto súťaže môžu zúčastniť aj jazdci, ktorí nie sú pozvaní do hlavnej súťaže a tak si zaistiť divokú kartu.

Pozvaní rideri muži halfpipe:
Ayumu Hirano, Ben Ferguson, Brett Essser, Christian Haller, Danny Davis, Gabe Ferguson, Greg Bretz, Iouri Podladtchikov, Judd Henkes, Louie Vito, Matt Ladley, Scotty James, Shaun White, Taku Hiraoka, Taylor Gold, Yiwei Zhang.

Baby halfpipe:
Arielle Gold, Cai Xuetong, Chloe Kim, Elena Hight, Hannah Teter, Hikaru Oe, Jiayu Liu, Kelly Clark, Maddie Mastro, Sophie Rodriguez, Torah Bright.

Pozvaní muži slopestyle:
Brandon Davis, Brock Crouch, Chas Guldemond, Darcy Sharpe, Kyle Mack, Marcus Kleveland, Mark McMorris, Max Parrot, Mons Roisland, Red Gerard, Seb Toutant, Stale Sandbech, Sven Thorgren, Torstein Horgmo, Tyler Nicholson, Yuki Kadono.

Baby slopestyle:
Anna Gasser, Cheryl Maas, Christy Prior, Hailey Langland, Jamie Anderson, Katie Ormerod, Kjersti Buaas, Klaudia Medlova, Silje Norendal, Spencer O’Brien.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: medlova dew tour

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!