Dočkáme sa slovenského skate videa Elare 4?
Sobota 02. Decembra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Dočkáme sa slovenského skate videa Elare 4?

Števo Kurilla má pre teba prvú ochutnávku štvrtého pokračovania už kultového slovenského skate videa. Sleduj jazdenie Matúša Mozolu a Jakuba Jirušku z Atén.

Pôvodne sa Števovi po dokončení Elare 3 už ani veľmi nechcelo, ale nejako sa nám podarilo ho ukecať a tak sa budeme môcť približne o rok tešiť na štvorku. Tá bude, podobne ako predošlý film, zameraná celkom dosť na cestovanie, a aj preto ťa navnadíme videom z gréckej metropoly, ktoré vzniklo iba koncom toho októbra.

Keď ale bývaš u Thanosa Panoua (profíka jazdiaceho za značku Antiz), sprevádza ťa po najlepších spotoch, k tomu si užívaš jesenných príjemných 26 stupňov, veľmi ťa netrápi, že sa musíš sem tam trochu prejsť. Dokonca chalani ani nemali problémy s policajtmi. „Iba raz nám jedna teta nechcela dovoliť skatovať, lebo sa bála, že si ublížime," smeje sa Števo.

Pokračovanie rozhovoru na www.redbull.sk

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: elare red bull

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!