Druhý deň FIS EC SNB – Matys, Medlová, Jaroš a Kordiak
Piatok 06. Novembra 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Druhý deň FIS EC SNB – Matys, Medlová, Jaroš a Kordiak

Ako iste všetci tušíte, slovenská repre v snouboardingu išla do holandského Landgraafu, aby si zajazdila v chladničke na prvých EC FIS pretekoch novej sezóny. O tom ako dopadli chalani počas prvého dňa pretekov sme už písali, teraz doplníme výsledky báb z prvého dňa a výsledky z druhého.

Výsledky z prvého dňa chalanov.

Medzi babami sme mali jedinú zástupkyňu a to mladšiu sestru staršej známejšej Klaudie. Zuzka Medlová zajazdila v stredu veľmi príjemné šieste miesto z 29. štartujúcich. Štvrtok (asi po oslave) sa jej už tak nedarilo a skončila až na 23. mieste z 28 štartujúcich báb. Darilo sa českým riderkám, kedy Klára Janíková skončila tretia a Katka Vojáčková šiesta.

Druhý deň chalanov skončil nasledovne: 36. Samo Jaroš, 38. Dávid Kordiak zo 102 štartujúcich, čo je príjemný výsledok, keď si zoberieme, že Samo patrí k tej mladšej časti štartového poľa. Matej Matys neštartoval.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Matys Medlová Jaroš Kordiak FIS europa cup landgraaf

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!