Druhý deň na Hotzone.tv Park Openingu 2018 na Hintertuxe
Sobota 06. Októbra 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Druhý deň na Hotzone.tv Park Openingu 2018 na Hintertuxe

Piatok bol druhým dňom na Hotzone.tv Park Openingu 2018 na Hintertuxe a znova v znamení jazdenia, slnka a pohody. Prebehla súťaž The Session of the Dudes v ktorej bolo vidieť viacero zaujímavých trikov od jazdcov z celej Európy. V Betterpark Hintertux nechýbali Marko Grilc (SLO), Roope Tonteri (FIN), Rowan Coultas (UK), Leon Vockensperger (GER), Šárka Pančochová (CZE) a samozrejme množstvo lokálnych riderov. Naša Klaudia Medlová sa zranila pri skateovaní a v piatok oddychovala.

Počas dňa sme si pretestovali viacero vybraných modelov od popredných svetových výrobcov snowboardovej výbavy, užili slnko a po jazdení dali nejaké to pivko a pripravili sa na večer. A čo večer? Videipremiéry asi šiestich kratších videí s lokálnou tématikou snowboardingu. Bolo to super. Po videopremiére nás čakala party, ale len tak zľahka, v sobotu sa ide hore. Sledujte fotky od Moneho (MonEpic).

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!