Evka Hanicová na FIS Europa Cup a MČR v Peci pod Snežkou
Pondelok 12. Marca 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Evka Hanicová na FIS Europa Cup a MČR v Peci pod Snežkou

Cez víkend sa v českom zimnom stredisku Pec pod Snežkou odjazdili dva preteky. Najprv to bol Európsky pohár vo freestyle snowboardingu a následne t boli Majstrovstvá Českej republiky. Slovensko malo v ženskej kategórii jedinú zástupkyňu a to mladú Evku Hanicovú z Liptovského Mikuláša.

Na Európskom pohári sa jej nedarilo podľa predstáv a po pádoch v oboch kvalifikačných kolách skončila n a15. mieste. Treba však dodať, že Evka bola najmladšou štartujúcou babou. Oveľa viac sa jej darilo na Majstrovstvách Českej republiky. Evka štartovala v hlavnej dievčenskej kategórii, ktorá jazdila vo veľkom parku a na veľkých skokoch, aj keď mohla štartovať so svojimi rovesníčkami v mladších kategóriách a v jazdiť v detskom parku. Tu sa jej podarila zajazdiť čistá jazda s 360° rotáciami do oboch strán a tak skončila za Katkou Vojáčkovou na druhom mieste. Gratulujeme.

Foto: Premek Vida.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hanic roxy evka eva

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!