Festival Lollapalooza live na Red Bul TV
Sobota 04. Augusta 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Festival Lollapalooza live na Red Bul TV

Zažite festival Lollapalooza v Chicagu vďaka Red Bull TV. Až do pondelka si môžete namiesto svojich obľúbených playlistov ísť live prenosy koncertov z jedného z najznámejších festivalov na svete.

Program je tento rok ešte nadupanejší ako počas minulých ročníkov. Sledujte naživo Arctic Monkeys, The Weeknd, Odesza, The Vaccines, Jacka Whitea či Khalida. Stačí sa naladiť na tú správu televíznu a hudobnú vlnu - na Red Bull TV. Od 2. do 5. augusta 2018. Okrem hudby na vás čakajú aj živé vstupy zo zákulisia a rozhovory. 

Lollapalooza bola na začiatku fungovania malým putovným festivalom so zastávkami v rámci Severnej Ameriky. Od roku 1991 si prešiel mnohými miestami a zmenami, no od leta 2005 sa udomácnil v Chicagu, v historickom Grantovom parku. Postupne prenikol aj do ďalších krajín ako Čile, Argentína, Brazília, Nemecko a Francúzsko, ktoré ponúkajú rovnako pompézny program a výberový lineup. Na Lollapalooza v Chicagu sa tento rok predstaví viac ako 180 hudobníkov a kapiel na ôsmich pódiách.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: redb bull

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!