Finále Laax Open 2016 - snowboarding o krok ďalej
Sobota 23. Januára 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Finále Laax Open 2016 - snowboarding o krok ďalej

Kto sledoval mužské semifinále slopestylu na Laax Open 2016, tak vie, že vo finále to bude galaktické. Veď mená ako Roope Tonteri (FIN), Billy Morgan (GBR), Max Parrot (CAN), Tyler Nicholson (CAN), Peetu Piiroinen (FIN), Sebastien Toutant (CAN), Yuki Kadono (JAP), Mark McMorris (CAN), Sven Thorgren (SWE) a ďalší hovoria za všetko.

Menovať triky v semifinále nemá význam, padlo niekoľko triplov, double sa zdá už základný trik a štýlu čo sme mohli vidieť? Veľké množstvo. Odporúčame sledovať live prenos z mužského a ženského finále v slopestyle. Je nám ľúto, že do finále mužov sa nedostal napríklad Stale Sandbech (NOR), určite by ukázal peckové graby v jeho rotáciách. A pýtate sa prečo v slopestyle neštartoval žiadny Amík? No lebo oni mali vlastné FIS preteky (ktoré u žien mimochodom vyhrala Maďarka, ale asi preto, že Jamie Anderson štartovala v Laaxe).

Pozrite si video zo semifinále....

Ženské slopestyle finále na Laax Open 2016 bude bohužiaľ bez našej Kladuii Medlovej, ktorej sa jazda nepodarila a nepostúpila do finále. Nevadí, držíme palce na X Games v Aspene. Do finále sa dostali baby ako Jamie Anderson (USA), Christy Prior (NZL), Miyabi Onitsuka (JAP), Cheryl Maas (HOL), Silje Norendal (NOR), Spencer O´Brien (CAN). Bude to slušný boj.

Sledujte live finále žien a mužov v slopestyle na www.boardlife.sk

Dáme si ešte výsledky z tej hnusnej rampy, ktorá nám prekazila sledovanie live prenosu zo ženského slopestylu. Ale nie, s tou hnusnou žartujeme. Takže výsledky mužov a žien na Laax Open v najväčšej halfpipe na svete.

Baby: 1. Arielle Gold (USA), 2. Torah Bright (AUS), 3. Hikaru Oe (JAP)

Chalani: 1. Ayumu Hirano (JAP), 2. Patrick Burgener (SUI), 3. David Habluetzel (SUI)

Pozrite si video z finále....

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: laax finale medlova

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!