FIS Svetový pohár v snowboardingu aj s našou Klaudiou a Samom
Streda 30. Augusta 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

FIS Svetový pohár v snowboardingu aj s našou Klaudiou a Samom

Olympijský rok je tu. Teda nie rok, ale sezóna. A tak sa roztáča aj kolobeh svetových pohárov. Ako prvý štartuje ten na Novom Zélande v stredisku Cardrona pod názvom Audi quattro Winter Games NZ. Jazdí sa slopestyle a halfpipe od 3. do 9. septembra a my na štarte uvidíme dvoch Slovákov. Klaudiu Medlovú a Sama Jaroša.

Keďže sa jedná o olympijskú sezónu, konkurencia bude pekelná. Klaudia bude mať v heatoch baby ako Anna Gasser (AUT), Jenna Blasman (CAN), Spencer O Brien (CAN), Šárka Pančochová (CZE), Enni Rukajärvi (FIN), Katie Ormerod (GBR), Yuka Fujimori (JAP), Miyabi Onitsuka (JAP), Cheryl Maas (NED), Jamie Anderson (USA), Hailey Langland (USA) a mnohé ďalšie. Skvelá možnosť ako zistiť, čo majú baby najazdené a s čím treba rátať.

V chalanskej konkurencii to tiež nebude ľahké. Mladý samo si zajazdí po boku hviezd ako Clemens Millauer (AUT), Clemens Schattschneider (AUT), Mathias Weissenbacher (AUT), Sebbe De Buck (BEL), Seppe Smits (BEL), Sebastien Toutant (CAN), Peetu Piiroinen (FIN), Rowan Coultas (GBR), Billy Morgan (GBR), Jamie Nicholls (GBR), Torgeir Bergrem (NOR), Marcus Kleveland (NOR), Markus Olmistad (NOR), Staale Sandbech (NOR), Eric Beauchemin (USA), Eric Willett (USA) a mnohým ďalším. Držíme palce.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: medlova jaros matys

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!