Sobota 08. Januára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Foto súťaž s Boardlife.sk o fotografiu týždňa

Chceš aby tvoje jazdecké, alebo fotografické umenie videlo najviac ľudí z komunity, ale aj mimo nej? Chceš sa zviditeľniť na najväčšom snow/skate webe na Slovensku? Stačí ak na foto@boardlife.sk pošleš svoju foto tvorbu, ktorá bude uverejnená v albume na našom Facebook profile, následne získaš k fotke najviac lajkov na FB.

Tvoja fotografia môže postúpiť do finále medzi 5 najlepších z ktorých redakcia Boardlife.sk a naši spolupracovníci Peťo Kubaľák - snow/skate fotograf, Kubo Krížo – snow/skate fotograf a Štefan Olšavský - wake fotograf, vyberú víťaza. Víťazná fotka bude uverejnená týždeň na hlavnej stránke www.boardlife.sk - ako foto týždňa.

Fotografie posielajte na: foto@boardlife.sk

Súťaž spúšťame 8. januára pridávanie fotiek a hlasovanie na facebooku ukončíme 10. januára večer, následne bude zverejnených 5 finálových fotografií, z ktorých vyberieme víťaznú fotografiu.

Podmienkou je, aby fotografia bola z roku 2010, alebo 2011. Mala minimálny rozmer 800 pix dlhšej strany. Môže byť skate, snow, surf, alebo wake. Maximálny počet fotografií od jedného autora je 5 ks.Taktiež si redakcia Boardlife.sk vyhradzuje právo nezverejniť fotografiu.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!