Streda 21. Septembra 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Freestyle.ch už tento víkend v Zurichu

Už o pár dní začína megaveľká multikultúrna akcia s názvom Freestyle.ch Termín konania je 24. a 25. septembra v Zürichu, Švajčiarsko. Akcia sa koná od roku 1993 a každoročne sa na nej zúčastňuje množstvo divákov. Čo a koho všetko budete môcť vidieť na tejto neskutočnej akcii?

Skateri si zajazdia, alebo skorej zalietajú na 53 metrovej rampe. Spustia sa z 9 metrového nábehu, preletia 8 metrový gap a záverečný trik zabijú na 5,5 metrovom quarteri. Prvý krát sa vám predstaví mini-MegaRamp contest v Európe a to samozrejme na akcii Freestyle.ch Na rampe sa vám predstavia Andy McDonald (USA), Jake Brown (AUS), Pierre-Luc Gagnon (CAN), Sandro Dias (BRA) a Adam Taylor (USA). V sobotu 24. septembra prebehne aj Crossover Session, na ktorej sa zúčastnia snowboarderi, skateri, bmxkári a freeskieri. Jazdiť sa budú jednotlivé skoky, pekne postupne, aby diváci mali z akcie čo najväčší pôžitok.

Jazdcov na doskách budú zastupovať:

Iouri Podladtchikov, Mark McMorris, Seppe Smits, Nils Arvidsson, Halldor Helgason, Gjermund Bråten, Marko Grilc, Elias Elhardt, Peetu Piiroinen, Roope Tonteri, Sebastien Toutant a ďalší. Pekne nabitý startlist. Jazdí sa big air na obrovskej konštrukcii a vo finále sa stretnú štyria najlepší jazdci. Popri jazdení prebehne niekoľko sprievodných akcií ako aj koncert Lil Jon-a.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!