Frontline Junior Open 2016 - naša mladá krv sa predviedla
Sobota 19. Marca 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Frontline Junior Open 2016 - naša mladá krv sa predviedla

Stredisko Jasná - Nízke Tatry hostilo v sobotu 19. marca v DC Snowparku ďalšiu príjemnú akciu. Tentoraz sa organizátori zo snowboardového klubu Frontline zamerali na tých mladších. Jazdil sa Frontline Junior Open 2016, už druhý ročník tejto úspešnej akcie venovanej mládeži.

Frontliňákom sa podarilo zorganizovať preteky, na ktorých sa zúčastnilo vyše 35 riderov rôznych vekových kategórií od 4 až do 16 rokov. Shaperi z DC snowparku v Jasnej pripravili pre mládež ideálne podmienky a prekážky. Niekoľko skokov a jibových platforiem s ideálnymi rozmermi. Počas dňa sme mohli vidieť viacero zaujímavých trikov, slušných jázd a štýloviek ako napríklad frontflipy z rôznych prekážok.

Jazdili sa nasledujúce kategórie: Dievčatá juniorky, chalani juniori (do 16 rokov) a deti do 12 rokov, ollie contest, best trick. Počas dňa vyhrávala hudba, občas aj slnko vkuklo, jazdilo sa, bola pohodička, papali sa bagetky, keksíky, pil džúsik. Príjemná akcia s výbornou atmosférou o ktorú sa postarali organizátori, jazdci z viacerých kútov Slovenska, ale aj viacero divákov. Kiež by sme mali viac takýchto akcií.

Už pre vás pripravujeme full report s množstvom fotiek, teraz si pozrime výsledky a zopár úvodných obrázkov.

Frontline Junior Open 2016

Deti do 12 rokov

1. Martin Jozsa
2. Filip Benedikt
3. Ondrej Mankovecky

Dievčatá do 16 rokov

1. Evka Hanicová
2. Nina Némethová
3. Barbara Maretová

Chalani do 16 rokov

1. Dávid Trnovský
2. Filip Urban
3. Tomáš Gerát

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: frontline jasna dc snowpark

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!