Halldór Helgason za Horsefeathers
Štvrtok 11. Januára 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Halldór Helgason za Horsefeathers

Česká značka Horsefathers prehĺbila spoluprácu s Halldór Helgason, ktorý sa stáva členom svetového teamu. Dopĺňa tak brat Eikiho. Po dvoch sezónach s oblečením Atrip Apparel sa Halldór Helgason a Stigma Distribution rozhodli prepojiť značku s brandom Horsefathers Clothing a vytvoriť samostatnú sériu Halldora Helgasona.

Atrip Apparel odštartoval svoju existenciu v roku 2015 prostredníctvom spolupráce medzi Halldórom a Stigma Distribution, ktorá stojí za značkou Horsefeathers Clothing. Spoločné úsilie a smerovanie vyvrcholilo do novej rady produktov u Horseeathersu, ktoré ponesú názov Horsefeathers atrip line by Halldór Helgason.

"Z tohto nového spojenia s Horsefeathers som nadšený! Je to jedna z mála zostávajúcich značiek, ktorá má plnú kontrolu nad tým, čo robí, a ktorá svoje úsilie vracia späť k snowboardingu. Naša spolupráca na novej rade je skvelá, energiu pre ňu čerpám aj z toho, že som súčasťou úžasného teamu s Eikim a ďalšími členmi crew!" - Halldór Helgason

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: horsefeathers halldor

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!