Sobota 06. Októbra 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Hotzone.tv Park Opening Hintertux 2012 úspešne odštartoval, teda nie pre Maťa Dolníka

Redakcia Boardlife.sk sa momentálne nachádza na Hintertux openingu, ktorý začal v piatok a pokračuje až do nedele. V piatok sme si užili skvelé slnečné počasie, množstvo skokov, ale aj ľudí, tak ako to na openingoch býva. Jazdili sa všetky skokové línie ako PRO, tak aj medium. K to radšej železo, tak jibových prekážok je tohto roku na Hintertuxe požehnane.

Testcentrá makali celý deň aby uspokojili jazdcov po novinkách zo sveta snowboardingu. My sme pár kúskov taktiež vyskúšali. Popri tom sa chilluje, jazdí, opaľuje a zbiera materiál na report. Zo slovenských jazdcov na openingu mal najväčšiu smolu Matej Dolník, ktorý si prvý deň jazdenia, teda v piatok privodil zranenie ramena a dnes, sobotu už behal po svahu so zafáčovanou rukou. Bohužiaľ jazdenie na openingu sa pre neho týmto skončilo. Maťo si však polietal vrtuľníkom, ktorý ho bral do nemocnice, takže aspoň mal milý zážitok. 

Openingu sa zúčastnili aj zahraničné hviezdy ako Peetu Piiroinen, Seppe Smits Sage Kotsenburg, Jamie Nicholls, Markku Koski, Marko Grilc, Kevin Backström, Ville Uotila, Roope Tonteri, Stephan Maurer, Markus Kller, Janne Lipsane a ďalší. Takže sa bolo na koho pozerať. Česká výprava je tu aj Petrom Horákom, Romanom Dlauhym, Darekom Bergmanom a ďalšími. Po dojazdení sme sa presunuli na hotel a následne na premietanie videa Unique 8 od Pirate Movie Production. Premietania sa zúčastnili aj jazdci ako Gigi Rüf, Arthur Longo, Marco Feichtner a Werni Stock.

Po videopremiére dve party, aby nám nebolo málo. Kto si chcel však užiť sobotňajšie jazdenie, musel skorej vstávať. V sobotu nás taktiež čakalo slnko, množstvo skokov,, prekážok, jazdcov a pohody. Jediná škoda, že legendárna hlafpipe na Hintertxe nebola tento rok k dispozícii. Nevadí. Viac zážitkov čoskoro. Teraz si pozrite video z piatka.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!