Hotzone.tv Park Opening Hintertux 2017 oznámil svoj dátum
Piatok 21. Júla 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Hotzone.tv Park Opening Hintertux 2017 oznámil svoj dátum

Aj keď to vonku tak nevyzerá, zima je už za rohom a tak Hotzone.tv Park Opening Hintertux 2017 oznámil termín konania. Zapíš si dátum 5. až 8. októbra 2017 a klasické miesto, rakúsky ľadovec Hintertux.

Čaká ťa skvelý snowpark už na úvod sezóny, najnovšie produkty na testovanie, príjemné riders sessions s prize money, zábavné súťaže ako GoPro Kids Shooting, After Shred Session, pumptrack a kasíno, Absinthe videopremiéra, historická galéria a kopec ďalších aktivít. Večer nebudú chýba legendárne partys, na ktorých môžeš strenúť kopec pro riderov. Takže nezabudni 5. až 8. októbra 2017, no a črtá sa aj jedna lahôdka a to halfpipe.

Otváračku naštartuje štvrtková party Pizza Session v Kleinen Tenne v dedinke Tux a to 5. októbra. Od ďalšieho dňa budú pripravené testovacie centrá pred Tuxer Fernerhaus, skvelý snowpark s Pro, Medium a Small Line, vrátane obnovenej legendárnej halfpipe! V piatkový večer nebude chýbať videopremiéra nového Absinthe Films movie v Tux-Center, a následne zábava v Kleinen Tenne.

Sobotná noc bude patriť záverečnej party v Hohenhaus Tenne v dedine Hintertux, snowparkové jazdenie vyvrcholí na Session of the Dudes. Po úspešnom dni na kopci sa zábava presunie do doliny na parkovisko pred nástupnou stanicou lanovky na Aftershred Session. Nedeľa vždy patrila deťom a tak tomu bude aj teraz na GoPro Kids Shoot. Viac informácií, program, zaujímavé balíčky na Hotzone.tv Park Opening nájdete na http://opening.hotzone.tv, alebo facebooku https://www.facebook.com/HotzoneParkOpeningHintertux/. Ubytovanie hľadaj na www.tux.at

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hintertux opening

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!