Hotzone.tv Park Opening Hintertux 2017 - to najlepšie vo videu a na fotách
Utorok 17. Októbra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Hotzone.tv Park Opening Hintertux 2017 - to najlepšie vo videu a na fotách

Z Hotzone.tv Park Opening Hintertux 2017 sme už nejakú tú dobu doma, ale spomienky pretrvávajú. Pripomeňme si tento nádherný víkend na rakúskom ľadovci Hintertux prostredníctvom videa a fotiek od organizátorov.

Stovky jazdcov počas troch dní shredilo veľký Beterpark na Hintertuxe. Aj keď počasie nebolo ideálne počas troch dní, veľa sa pojazdilo. Na začiatok sezóny bolo pripravených 31 km zjazdoviek v skvelom stave. Šťastie mali aj shaperi na čele s Wille Kaufmannom a Stuart Innesom, ktorí sa postarali so svojím teamom o množstvo prekážok a dokonca vzkriesili aj minirampu.

V Betterparku ste si mohli užiť dokopy 32 prekážok, medzi ktorými nechýbalo 8 skokov a 24 jibových prekážok. Aby sa jazdilo aj o ceny, pripravené boli Alarm Clock Battle, Kids Shred, Cash for Trix jib session a Session of the Dude na skokoch. Popri jazdení v stredisku ste si mohli vyskúšať najnovší materiál o veľkého množstva svetových značiek.

Program po jazdení bol jasný. Party, videopremiéry, party a ešte raz party. Či už piatková premiéra videí Absinthe TurboDojo, alebo žúrka Warm Up Party v Kleine Tenne Tux. Jednoducho skvelé otvorenie sezóny. O fotky sa postaral MonEpic.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hintertux opening

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!