Hotzone.tv park opening Hintertux 2020 je za nami
Utorok 06. Októbra 2020
Autor: Boardlife

0 komentárov

Hotzone.tv park opening Hintertux 2020 je za nami

16. ročník legendárneho Hotzone.tv park openingu na rakúskom ľadovci Hintertux je za nami. Jeho konaniu nezabránila ani momentálna situácia, ani nepriazeň počasia. Od štvrtka do nedele ste si mohli zajazdiť na viacerých prekážkach, veľkých, stredných a menších skokoch a dokonca bola aj minipipe. Betterpark na Hintertuxe bol skvelo pripravený.

Vo štvrtok sa odjazdil Werni Stock Invitational na najväčšom skoku. Big Air session za skvelého slnečného počasia využilo viacero top riderov. Nechýbala Anna Gasser, Werni Stock, Torstein Horgmo, Clemens Millauer, Torgeir Bergrem, Ethan Morgan a ďalší.

Ďalšie dni boli poznačené silným vetrom, snežením, ale ani táto nepriazeň nezabránila odjazdeniu Metal Battle Rail Contest hosted by SANE!Snowboarding. Railoví špecialisti si prišli na svoje a medzi nimi nechýbal ani náš Zoltán Strcuľa.

Metal Battle Rail Contest hosted by SANE! Snowboarding:

Best Line – Moritz Amsuess (AUT) & Markus Olimstad (NOR)
Best Trick – Zoltran Strcula (SVK)
Best Girl – Jenise Spiteri (USA)
Best Overall – Stuart Innes (UK)

Klasická testovačka snowboardového vybavenia, ako ju poznáme z otváračiek na Hintertuxe prebehne 17. – 18. augusta. Ďalší dobrý dôvod navštíviť Betterpark a stredisko Hintertux. Firmy tu predstavia svoje novinky na nadchádzajúcu sezónu, ktoré si samozrejme budete môcť vyskúšať.

Všetky dostupné info o openingu nájdete aj na http://opening.hotzone.tv; hintertuxergletscher.at; ubytko hľadajte na www.tux.at

Facebook: https://www.facebook.com/HotzoneParkOpeningHintertux/
Instagram: @hotzoneopening, #hotzoneopening, @hintertuxergletscher @betterparkhintertux @tvbtuxfinkenberg

Credits @becknaphoto & @fischifoto

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hintertux

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!