Hotzone.tv Park Opening Hintertux oslávi svojich 15. rokov od 3 do 6. októbra 2019
Pondelok 30. Septembra 2019
Autor: Boardlife

0 komentárov

Hotzone.tv Park Opening Hintertux oslávi svojich 15. rokov od 3 do 6. októbra 2019

Už o pár dní štartuje nová snowboardová sezóna a s ňou aj 15. ročník openingu na ľadovci Hintertux. Hotzone.tv Park Opening sa koná od 3. do 6. októbra na známom rakúskom ľadovci Hintertux. Okrem voľného jazdenia nebude chýbať testovacie centrum, súťaže ako Werni Stock Invitational, Metal Battle Night Rail Contest a samozrejme niekoľko slušných žúriek.

Očakáva sa účasť viacerých známych mien európskeho snowboardingu. Werni Stock pozýva na svoju pro session na veľkých kickroch, ktorá sa bude konať v sobotu. V sobotu večer je pripravený Metal Battle Night Rail Contest za podpory Sane! Snowboarding.  Po kopcoch budete môcť vidieť riderov ako Silvia Mittermüller (GER) Seppe Smits (BEL), Jesse Augustinus (NED), Simon Gruber (ITA), Joonas Eloranta (FIN), Ludvig Billtoft (NOR), Maxi Preissinger (GER), Benny Urban (GER). Zo slovenských riderov potvrdil účasť Zolo Strcuľa, ktorý sa už na Tuxe nachádza.

Sprievodné akcie sú určené hlavne pre dievčatá a to piatková „Girls Shred" v snowparku. Viac info tu: https://opening.hotzone.tv/news/article/girls-shred.html. V nedeľu je naopak čas na najmladších v súťaži detí za podpory Marka Grilca a Steveho Grubera. Viac info tu: https://opening.hotzone.tv/kids_shred_anmeldung.html Pre starších je taktiež v nedeľu pripravená Hangover Sesion a zopár euro ako prize money.

Party bude mocná a nie jedna. Štvrtok Riders Party v Kleine Tenne v Tuxe. Tradičná Video Night bude v piatok a taktiež aj „Vorglühparty" v Kleine Tenne. A tá najväčšia party prebehne v sobotu večer v Hohenhaus Tenne Hintertux. 

Viac o Hotzone.tv Park Openingu na http://opening.hotzone.tvhttps://www.facebook.com/HotzoneParkOpeningHintertux/ alebo Instagrame @hotzoneopening, #hotzoneopening. Ubytko bookuj tu: www.tux.at.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hintertux opening strcula

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!