Hotzone.tv Park Opening Hintertux – sobota a nedeľa
Utorok 08. Októbra 2019
Autor: Boardlife

0 komentárov

Hotzone.tv Park Opening Hintertux – sobota a nedeľa

Sobota na openingu bola poznačená nepriaznivým počasím, silným vetrom hmlou a snežením. Všetky oči sa tak upierali na večerný Metal Battle Night Rail Contest by SANE!, ktorý sa odjazdil v údolí pred nástupnou stanicou. Zaujímavý setup a jeden slovenský zástupca Zoltán Strcuľa.

30 jazdcov z celej Európy si zajazdilo na dlhom a nízkom street zábradlí, veľkej rovnej rúre umiestnenej rovno a double kink zábradlí. Zolovi sa bohužiaľ nepodarilo prebojovať medzi najlepších, no aj tak zanechal príjemný dojem z jazdenia. A kto vyhral? Oskar Fritzsche, Leon Gütl, Marvin Salmina, Silvia Mittermüller & Marina Alonso.

Nedeľa sa vyčasila, ale nie dostatočne, aby sa odjazdila súťaž na veľkom kickri, ktorý ostal nepokorený. Nevadí nabudúce. Striedajúca sa hmla s vetrom dovoľovali odjazdiť súťaž Pleasure Kids Shoot, ktorá bola určená pre najmenších a hlavne najmladších. Následne prebehla aj railová Hangover Session. Jazdilo sa cash for tricks. Zolo znova ukázal niekoľko štýloviek.

Tak to bol v skrate Hotzone.tv Park Opening Hintertux 2019, dáme si ešte oficiálne fotky a video. Full reprot čakajte as sún as posible.

Foto-Credit: Andreas Monsberger, @monepic
Video: #JulianPintarelli

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hotzone park opening hintertux

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!