Utorok 30. Augusta 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Hotzone.tv Park Opening na Hintertuxe už od 30. septembra

Tento rok sa začína zimná sezóna skorej ako inokedy, presnejšie povedané štartuje už 30. septembra 2011 na ľadovci Hintertux. Aj keď leto bolo pomerne daždivé, tak Betterpark je pripravený na novú sezónu. Skvelý začiatok sezóny si nenechajú ujsť ani Marko Grilc, Seppe Smits, Wolle Nyvelt, Gigi Rüf, Werni Stock a Wojtek Pawlusiak, ktorí sa zúčastnia na Hotzone.tv Park Opening Hintertux. Nebude chýbať ani videopremiéra a skvelá party, tak ako každý rok.

Hotzone.tv Park Opening Hintertux  (30.9. - 2.10. 2011) nie je najpopulárnejším openingom len tak pre nič za nič. Perfektne upravený Betterpark, zjazdovka až dole k Fernerhaus, viac ako 20 značiek ponúkajúce svoje modely na otestovanie. Zaujímavé prekážky na údolnej stanici, perfektne vyšejpovaná halfpipe a taktiež množstvo zaujímavých súťaží, ako napríklad Cash for Trix session.

Na Tuxe vás čakajú aj ďalšie sprievodné akcie ako skoky do bagu, súťaže ako King of Pop, Ollie contest. Na nedeľu je pre mladších ako 16 rokov pripravená súťaž Billabong Kids Shoot. Tu vás bude trénovať Wolle Nyvelt a môžete získať jednoročný sponzoring od Billabong. Tak sa rýchlo registrujte na www.hotzone.tv, pretože počet miest je obmedzený.

V piatok prebehnú prvé partys. Najprv v Kleine Tenne zahrá Dj Busy Fingaz. V sobotu na hlavnej party vystúpia Rhythm,  Wax Wreckaz Dj Kollektiv a duo djs Smith & Smart. taktiež sa odpremiéruje video od  Argon Films - Euphoria. Na základe skúseností z minulých rokov, si radšej rezervujte lístky na party, aby ste sa tam vôbec dostali. A nezabudnite si preukaz, vstup len nad 16 rokov. Ubytovanie nájdete na stránke www.tux.at a taktiež viac infa na www.hotzone.tv. Vidíme sa tam!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!