Info k DC Helter Skelter 2019 v Jasnej
Utorok 26. Marca 2019
Autor: Boardlife

0 komentárov

Info k DC Helter Skelter 2019 v Jasnej

Už len niekoľko dní nás delí od skvelej koncosezónnej akcie, ktorá sa tradične koná v stredisku Jasná pod názvom DC Helter Skelter. Stretnutie priateľov snowboardingu z celého Slovenska obohatené o kamarátov z Čiech a Poľska. Aj v tejto sezóne si chalani z DC snowparku v Jasnej pre vás prichystali množstvo zaujímavých prekážok. Takže sobota 30.3. a DC Snowpark v Jasnej.

Registrácia na DC Helter Skelter prebiehala prostredníctvom online prihlášky. Momentálne na štartovke figuruje vyše 90 riderov rôznych kategórií. Štartovné je 7€ a musí sa uhradiť na mieste (rejs ofís aka shaperská búdka) bude miesto, kde potvrdíte svoju účasť. Kto sa registroval online a nepríde zaplatiť štartovné, prenecháva svoje miesto nedočkavcom na mieste. V štartovnom je pivko z Garáže, skvelý hambáč od Bearded Brothers a shot od Jamesona, nech vám to lepšie kĺže. Lístok na kabínku je v hodnote 10€, pre tých, čo ešte nemajú šikovnú sezónku.

Počas registrácie prebieha tréning, ktorý končí o 9:50. Po tréningu a skončení registrácie sa stretneme, povieme si niečo o systéme pretekov a hurá na jazdenie! V princípe ide o čo najrýchlejšie zdolanie trate v ktorej nesmiete zabudnúť na freestyle. Za freestylové triky na prekážkach sa vám odpočítavajú sekundy. Vyhráva každý, ale hlavne najrýchlejší a najšikovnejší.

Trať pozostáva z klopenie, hipov, skokov pre veľkých a malých, quartrov, nástrah šejperov a luxusných prekážok. Záver patrí boxzile, ktorá vás buď pohltí, alebo ju zdoláte svojim grindom. Kvalifikácia sa jazdí na jednu jazdu. Veľa šťastia priatelia snowboardingu.

Finále bude riadne ostré! Najlepší jazdci sa stretnú a rozdajú si to o skvelé ceny od partnerov. Bližšie info o podrobnostiach budú priamo na evente v Jasnej. Do rytmu pri jazdení a užívaní si snowboardingu zahrá legenda z Oravy, DJ Ľudko Snovák. Komu bude málo, môže pokračovať na aftekre v hoteli Liptov, kde zahrajú Medial Banana.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: helter skelter jasna chopok dc dc snowpark

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!