Informácie a pozvánka na Junior Snowboard Freestyle Cup – Štrbské Pleso
Streda 26. Februára 2020
Autor: Boardlife, SLA

0 komentárov

Informácie a pozvánka na Junior Snowboard Freestyle Cup – Štrbské Pleso

Pohárové preteky vo freestyle snowboardingu pod záštitou SLA a Úseku snowboardingu vyvrcholili finálovým pretekom na Zuberskej foršte. Tri zastávky boli určené hlavne najskúsenejším slovenským jazdcom, ale objavilo sa aj viacero mladých talentov. Práve na mladé talenty a začínajúcich jazdcov a jazdkyne, je zameraný Junior Snowboard Freestyle Cup.

SLA a Úsek snowboardingu pripravili dve kolá Junior Snowboard Freestyle Cup 2020, ktoré sa odjazdia 7.3. a 14.3.2020 v stredisku Štrbské Pleso a miestnom snowparku, ktorého časť a prekážky budú prispôsobené pre začínajúcich freestylistov. Jazdiť sa bude v dvoch disciplínach a dvoch kategóriách. Big Air a slopestyle sa jazdia v kategórii U12 (rok narodenia 2008 a mladší) dievčatá a chlapci a kategórii U15 (rok narodenia 2005 - 2007) dievčatá a chlapci.

Druhé kolo Junior Snowboard Freestyle Cup naplánované na 14.marca 2020 sa nebude konať. Dôvodom sú opatrenia voči šíreniu korona vírusu. O náhradnom termíne vás budeme informovať.

Registrácia:

Prostredníctvom emailu na: marek.hlinican@slovak-ski.sk s nasledujúcimi
informáciami : meno, dátum narodenia, disciplína.
Registrácia bude možná aj v deň preteku v race office.

Štartovné:

Slopestyle - € 10.-
Big air - € 10.-

Program:

Program je neoficiálny. Finálny program bude záležať od množstva štartujúcich a počasia. Finálny program bude oznámený na riders meetingu.

Približný časový harmonogram:

8.00 – 9.45 - Prezentácia v reštaurácii Slalom (pod zjazdovkou Interski)
8:00 – 9.45 - Tréning slopestyle
10.00 - 12:00 - Preteky slopestyle (2-3.jazdy, bude záležať na počte štartujúcich a počasí)
11:30 - 12:30 - Obedná pauza
12:30 - 13:00 - Tréning big air
13:00 - 14:30 - Pretek big air (2-3.jazdy, bude záležať na počte štartujúcich a počasí)
15:00 - 16:00 - Vyhlásenie výsledkov a odovzdávanie cien.

Pravidlá preteku:
Pretek bude prebiehať v súlade s pravidlami FIS pre dané vekové kategórie.

Ůrazové poistenie:

Každý súťažiaci musí mať vlastné zdravotné poistenie. Organizačný výbor, lyžiarsky areál, sponzori, dodávatelia, agenti, FIS, Slovenská Lyžiarska Asociácia a Snowboardová Asociácia Slovenska odmietajú akúkoľvek zodpovednosť za úrazy, poškodené alebo stratené vybavenie počas podujatia.

Zodpovednosť:

Všetci športovci, funkcionári a členovia národného zväzu, ktorí sa podujatia zúčastnia to robia na svoje vlastné riziko. Organizačný výbor, dodávatelia, agenti FIS , Snowboardová Asociácia Slovenska nezodpovedá za žiadne straty alebo zranenia, ktoré spôsobil alebo utrpel ktorýkoľvek športovec, funkcionár, alebo iná osoba v súvislosti s organizáciou alebo usporiadaním tohto podujatia.

Informácie:

Marek Hliničan
e-mail: marek.hlinican@slovak-ski.sk
mobil: +421 905 476 175

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: junior sutaz big air slopestyle

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!