Jasná Junior Open 2015 - akcia konečne pre riderov do 15 rokov
Utorok 24. Marca 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Jasná Junior Open 2015 - akcia konečne pre riderov do 15 rokov

Na Slovensku je obrovská absencia pretekov pre deti a mládež. Práve súťaživosť v nižšom veku je základom motivácie detí do budúceho snowboardového života. Ak niekedy chceme vychovať v tejto krajine jazdca svetového formátu, tak treba začať budovať od základov. Snowboardový klub Frontline v spolupráci s partiou okolo Burton snowpark Jasná sa preto rozhodli zorganizovať na záver sezóny aspoň jeden pretek zameraný práve pre deti.

Preteky sa uskutočnia v stredisku Jasná - Nízke Tatry, v snowparku na Otupnom, kde bude pre deti pripravená trať tak, aby ju zvládli začiatočníci freestylu, ale vyblbli sa aj skúsenejší jazdci. Všetko sa pôjde na malých prekážkach a malých skokoch. Súťažiť sa bude v 2 kategóriách a to deti do 12 rokov a deti do 15 rokov. Hlavnou disciplínou bude mini slope style, ale pôjde sa aj jam session o najlepší trik, nech si každý poriadne zajazdí. Na záver sa pôjde contest o najvyššie ollie. Ak teda máte doma dieťa, ktoré vám zo zjazdovky pravidelne uteká do snowparku a skáče na každom bubne čo mu príde do cesty, tak neváhajte a pošlite ho zasúťažiť si so svojimi rovesníkmi. Deti budú po celú súťaž pod dohľadom skúsených trénerov snowboardového klubu Frontline. Okrem skvelého zážitku si so sebou odnesú aj užitočné rady, ktoré im veľmi pomôžu v ďalšom napredovaní.

Svoje dieťa môžete registrovať na frontlinesnb@gmail.com alebo priamo na mieste. Každý účastník musí mať podpísaný reverz od rodičov, ktorý bude súčasťou prihlášky na pretek. Prilba a korytnačka sú povinné, odporúčané sú aj chrániče holení.

Harmonogram preteku:

registrácia, tréning, kvalifikácia, finále, jam session, ollie contest

Kategórie:

-       do 12 rokov

-       do 15 rokov

Disciplíny:

-       mini slopestyle
-       jam session
-       ollie contest

Partneri:

Jasná Burton snowpark, Corner board shop, Boardlife, Snowboardový klub Frontline

Všetky informácie postupne upresníme, sledujte weby boardlife.sk, frontlinesnb.sk, cornerboardshop.sk.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: jasna sutaz junior

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!