Juniorské majstráky 2015 v Jasnej úspešné
Sobota 11. Apríla 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Juniorské majstráky 2015 v Jasnej úspešné

V sobotu 11. apríla 2015 sa v stredisku Jasná - Nízke Tatry a jej snowparku odjazdila akcia s názvom Jasná Junior Open a mohli by sme ju nazvať aj juniorskými majstrovstvami Slovenska. Prekvapila účasť a to vyše 21 detí od 4 do 15 rokov. Pozrime sa na výsledky a priebeh akcie.

Snowpark bol pripravený tip top, a aj keď jazdcom na vývoz musela stačiť jedna jazda, pohoda akcii nechýbala. Po vývoze sa točilo na malom parkovom vleku. Rideri mali k dispozícii malé skoky, bedničky, nízky a široký rainbow a cornerovský funbox. O organizáciu sa postarali chalani z bratislavského snowboardového klubu Frontline a zvládli ju úspešne.

Prekvapila aj účasť a to vyše 21 detí z viacerých kútov Slovenska a veku. Jazdilo sa v dvoch kategóriách a viacerých disciplínach. Slopestyle, Ollie Contest a Best Trick. Jazdcov a jazdkyne prišlo podporiť viacero divákov a tak dotvárali príjemnú atmosféru pod Chopkom.

V zmiešanej kategórii do 12 rokov sa najviac darilo Evke Hanicovej, pred druhým Oliverom Šebestom a Tomášom Bušom. Kategóriu junior dievčatá vyhrala Mária Blašková, pred Kristýnou Leony Kulik a treťou Ivetou Juhászovou.

Medzi chalanmi to dopadlo takto: 1. Samuel Jaroš, 2. David Trnovský a 3. Tomáš Bortlik. Jazdil sa aj ollie contes v ktorom dominoval Dávid Trnovský v staršej kategórii a v mladšej Tomáš Buša. Best Trick bral Samo Jaroš a Tomáš Buša a Evka Hanicová. Kompletné výsledky nižšie a report s fotkami čoskoro.

Ďakujeme, že niekto myslí aj na mladšie kategórie a ich freestyle vyžitie na Slovensku.

Deti do 12 rokov:

1 Eva Hanicova
2 Oliver Šebesta
3 Tomáš Buša
4 Laura Jarošová
5 Andrej Solymons
6 Matúš Rehorčík
7 Oliver Janda
8 Saša Paulinyi
9 Marek Mráz

Junior dievčatá:

1 Mária Blašková
2 Kristyna Leony Kulik
3 Iveta Juhászová
4 Lydia Pivarčiová
5 Martina Munková

Junior chalani:

1 Samuel Jaroš
2 David Trnovský
3 Tomáš Bortlik
4 Krištof Druska
5 Martin Makara
6 Samo Ďuriš
7 Andrej  Židek

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: frontline junio chopok jasna

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!