Piatok 13. Apríla 2012
Autor: Lulla
Foto-video: Kristián
0 komentárov

K2 Spring Session 2012 deň prvý - sunshine

Záverečná spring session na Štrbskom Plese začala dnes, piatok 13. marca 2012. Pražiace slnko, plusové teploty, skvelý shreding. Spring session tak ako má vyzerať. Snowpark luxusne pripravený na ešte luxusnejší pojazd.

Príchod na Štrbské, vybalenie sa a hneď sme vedeli, že dnešok bude stáť za tú dlhú cestu z Bratislavy. V snowparku sa nachádzali: klickrová platforma s dvoma kickrami prvým cca 7 a druhým cca 16 m table. Ďalšie, vyše tri jibové platformy s bednami, kink bedňami, rúrou na mini corneri, zábradliami. Naozaj veľký výber.

Čo sa týka riderov, tak jazdili Maťo Matys, Laco Kobulský, Tomáš Gríger, Peťo Čaja, Dominika Králiková, Braňo Soroka, Peter Leder, Kveto Slavka, Jimmy Pacák, Janko Tatarka, Julo Petrík, Paťo Paulínyi a množstvo ďalších na doskách. Nechýbali ani freeskieri a freeskierka. Hlavný nápor jazdcov sa však očakáva zajtra. Predpoveď na zajtra však nie je tak priaznivá, ako na dnes.

Naše spálené tváre od slnka, pohodové dnešné jazdenie, super shreding, pohodka a chill nech sú vám inšpiráciou a prídete si pojazdiť na zajtrajšiu oficiálnu session, kedy prebehne jazdenie, grilovačka a tak ďalej. S pozdravom Boardlfie.sk team.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!