K2 Spring Session 2018 na Štrbskom Plese
Piatok 06. Apríla 2018
Autor: Strbske Pleso

0 komentárov

K2 Spring Session 2018 na Štrbskom Plese

Jar je už tu a samozrejme s jarou prišla aj naša už legendárna Spring Session. Príďte si zajazdiť do nadupaného parku ktorý bude tak ako minulého roku predlžený od začiatku Pomy. Tešíme sa na vás. Kedy? 14.4.2018 na Štrbskom Plese.

REGISTRÁCIA:
Registrácia bude prebiehať v sobotu od 8,30 v priestoroch terasy reštaurácie Slalom pod parkom na označenom mieste. Poplatok za registráciu je 5e, tento poplatok sa bude platiť jednorazovo, pričom každému registrovanému účastníkovi vzniká možnosť kúpy zľavneného skipasu (info o cene čoskoro) na jeden deň. K registrácií dostane každý účastník kupón na klobásu, pivo a vstup na afterku zadarmo. Len pre pripomenutie, jazdenie v parku počas celého víkendu je na vlastné riziko bez možnosti vymáhania finančného alebo iného odškodnenia.

Neregistrovaní si budú môcť klobásu kúpiť za 2,5e ... pivečko bude po 1,5e ... Afterparty 3 eura na vstupe !

AFTER PARTY:
Afterparty začína o 22:00 v Disco Bar and Restaurant Plesnivec a bude mega našlapaná !!! Hrať vám bude DJ HOFFMAN & WEEDHOUSE , DJ Joži

UBYTOVANIE:
Ubytovanie priamo na plese nájdete na
www.litvor.sk, www.shn.sk, www.furkotka.sk
alebo na technických službách - 0904224068
Alebo kdekoľvek inde na Štrbskom plese

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!