K2 Spring Session + After Party
Streda 29. Marca 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

K2 Spring Session + After Party

Pozvánka na K2 Spring Session, ktorá sa odjazdí 1.4.2017 v stredisku Štrbské Pleso. Netradične skoro bude začínať nielen session ale aj samotný snowpark, ktorý bude vybudovaný od konca veľkej pomy na zjazdovke „turistická“. Pod snowparkom sa bude nachádzať chill out zóna s hudbou a viacerými stánkami, budete si môcť napríklad vyskúšať balance boardy a pow surfy, posedieť, vychutnať pivo alebo grilovanú klobásku.

REGISTRÁCIA:

Registrácia bude prebiehať v sobotu od 8,30 v priestoroch terasy reštaurácie Slalom pod parkom na označenom mieste. Poplatok za registráciu je 6€, tento poplatok sa bude platiť jednorazovo, pričom každému registrovanému účastníkovi vzniká možnosť kúpy zľavneného skipasu v hodnote 9€ na jeden deň. K registrácií dostane každý účastník kupón na klobásu, red bull a vstup na afterku zadarmo. Len pre pripomenutie, jazdenie v parku počas celého víkendu je na vlastné riziko bez možnosti vymáhania finančného alebo iného odškodnenia.

Neregistrovaný si budú môcť klobásu kúpiť za 2,5€ ... pivečko bude po 1€ ... Afterparty 3 € na vstupe !

AFTER PARTY :
Afterparty začína o 22:00 v Disco Bar and Restaurant Plesnivec a bude mega našlapaná !!! Hrať vám buďe DJ JOŽI, LNJH Mafia, DJ JIMI !!!

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: spring session

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!