Streda 16. Novembra 2011
Autor: Boardlife, PR
Foto-video: PR
1 komentár

Klaudia Medlová a Dušan Antalík uzavreli stávku

V utorok 15.11. 2011 sa v Bratislave stretli Klaudia Medlová a Dušan Antalík a uzavreli stávku. O čo išlo? Najprv si povedzme niečo o oboch aktéroch stávky. Klaudiu Medlovú vám, čitateľom Boardlife.sk predstavovať netreba.

Klaudia Medlová je top slovenská snb riderka, ktorá už za sovju krátku snb kariéru získala niekoľko úspechov. Dušan Antalík je mladý, 21. roční BMX rider z Martina. Medzi jeho úspechy patria: štvornásobné víťazstvo na Majstrovstvách v ČR a 1. miesto Highway to Hill 2011 Berlín, Nemecko.

„Chceme športovcov motivovať a ideálnym variantom je seriál stávok, ktoré Klaudiu aj Dušana určite vybičujú k ešte lepším výkonom,“ hovorí Zuzana Hliváková, vrchná riaditeľka Úseku marketingu a komunikácie známej slovenskej poisťovne, ktorá predstavila netradičnú stávku medzi Klaudiou a Dušanom.

Prvou stávkou Klaudie a Dušana bude adrenalínový súboj v lyžiarskom stredisku v Jasnej. BMX rider Dušan a snowboardistka Klaudia sa stretnú pri špeciálnom skoku. Ktorý z nich preskočí viac slovenských hokejistov poskladaných vedľa seba? Každý na svojom „náradí“, ale obaja na rovnakom povrchu.

Bude to vzrušujúce predstavenie. Tipovať na víťaza môže i široká verejnosť. Kto si staví na svojho favorita a tipne správne, môže vyhrať týždenný pobyt v talianskych Dolomitoch pre dve osoby.

Klaudia Medlová reprezentuje Slovensko v disciplíne slopestyle snowboard. Je to zimný živel a na snehu sa bude cítiť ako doma. Dušan Antalík je jazdcom na BMX, takže jeho obľúbené ročné obdobie je skôr leto. Možno sa na prvý pohľad nezdá, že šance oboch na výhru sú vyrovnané – ale práve preto sa tento projekt oplatí sledovať!

Hodnotenie:

Komentáre

1 komentár
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!

Ryba
Ryba ludom na slovensku to pekne jebe
Pridané: 10:00 16.11.2011