Štvrtok 13. Októbra 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Klaudia Medlová a jej výhra z Pleasure Jamu

Chcete surfovať a zažiť neuveriteľné vlny na Balicampe? Ak áno, tak potom musíte na Horsefeathers Plasure Jame 2011 ukázať všetky svoje najbrutálnejšie triky. Klaudia Medlová to vlani urobila a vy máte túto príležitosť teraz. Vyhrajte absolútne fantastický výlet na Balicamp. Vyhrajte „best trick“ na Horsefeathers Pleasure Jame!

V tomto roku majú šancu vyhrať deluxe surfovú dovolenku na Balicamp až dvaja talentovaní jazdci za ženský Best trik a mužský Best trik. Príďte aj vy ukázať svoje snowboardové triky. Minulý rok vyhrala na Horsefathers Pleasure Jame 2010 Klaudia Medlová, v kategórii „Best Trik“ s úžasným prevedením Backside 540 Rodeo.

Len 17 ročná Klaudia Medlová bola na ceste späť z Horsefeathers Pleasure Jam 2010, keď jej volal kamarát a oznámil jej, aby sa okamžite vrátila, lebo vyhrala súťaž o najlepší trik. A že so svojím Backside 540 Rodeo vyhrala surftrip na Bali. Bola bohato odmenená a po dobu troch týždňov si mohla vychutnávať surfovanie na indonézskom Bali. Zistili sme ako si táto mladá snowboardistka vychutnávala svoju prvú skúsenosť so surfom.

Určite musí byť oveľa ľahšie začať surfovať pre super snowboardistku ako ja Klaudia. Je to tak?

„Bolo prekvapujúce aké ťažké je surfovanie, keď to porovnáte so snowboardingom. Ale na Balicampe som mala perfektných inštruktorov surfingu, takže počas mojich prvých troch týždňov som urobila veľké pokroky. Ako sa postaviť na surf som sa naučila už počas prvého týždňa. Ale chytiť vlnu smerom k pláži bol absolútne úžasný pocit!!

Vášnivá snowboardistka miluje biele zlato, ale samozrejme vidí aj výhody surfovania v teple?

„Je neuveriteľné ráno vstať, cítiť slnko a teplo, vyjsť z domu v bikinách len so surfom rovno na pláž, bez toho aby ste nosili svoj snowboard, rukavice, čapicu, bundu, nohavice a skipas...

Po troch týždňoch na kempe, bolo určite ťažké odísť. Ale stále si uchováva svoje nezabudnuteľné zážitky, dojmy a nový štýlový surf?

„Spoločne s inštruktormi z Balicampui, ktorí mi vybrali perfektný surf, ktorý mal správny tvar a ktorý som chcela. Je to neuveriteľné. Veľmi by som chcela poďakovať Blue Tomato! Dva dni pred odchodom som išla svoju prvú vlnu na svojom novom surfe yeahh!!

Ak Bali zavolá, všetci sa vrátia. Ak ťa surfing raz dostane, nikdy neprestaneš surfovať. Klaudia tiež objavila svoju vášeň pre surfovanie a už teraz plánuje svoju ďalšiu cestu do indonézskej Mekky surfingu.

Pozvánka na nadchádzajúci Pleasure Jem na Dachsteine.

Zdroj: Q-Parks
Foto:  Jakob Polacsek

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!