Klaudia Medlová a Samo Jaroš bez finále na FIS World Cup Big Air v Mönchengladbachu
Sobota 03. Decembra 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Klaudia Medlová a Samo Jaroš bez finále na FIS World Cup Big Air v Mönchengladbachu

V nemeckom Mönchengladbachu na FIS World Cup Snowboarding Big Air sa naším dvom jazdcom nedarilo podľa predstáv. Reprezentovali nás Klaudia Medlová a Samo Jaroš. Pre Sama to bol vôbec prvý FIS World Cup.

Konkurencia bolo v oboch kategóriách nabitá, však sa jazdí o miestenky na ZOH 2018. V ženskej kategórii sa bohužiaľ do finále nedostala Klaudia Medlová, po tom, čo druhou lepšou jazdou získala 74,25 bodov. No ani toto skóre ju neposunulo do finále. Ostala tesne pred ním a to na prvom nepostupovom, teda siedmom mieste. Klaudia jazdila Fs 720 so štýlovým chickensalad grabom a aj s mute grabom. Najvydarenejší skok však nebol bez malého zaváhania, ktoré ju však pripravilo o dôležité body. Veľká škoda, no nevadí, aj tak si Klaudia pripisuje ďalšie body do rebríčka.

Náš chalanský zástupca v pretekoch Samo Jaroš obsadil 21. miesto v heate a celkové 43. miesto. Jednalo o jeho prvý FIS World Cup. Samo však do pretekov nastupoval so zranením rebier. V tréningu točil Cab doublecork 1080, no v súťaži sa mu ho nepodarilo ustáť.

Klaudia si dá trocha pauzy od FIS pretekov a už čoskoro štartuje na Dew Tour v slopestyle.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: fis klaudia jaros samo medlova

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!