Streda 12. Decembra 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Klaudia Medlová na iON Mountain Championships

Kladuia Medlová, ktorá so slovenskou posádkou odišla do USA, by sa mala tieto dni zúčastniť (ale len ako divák) na pretekoch Dew Tour: iON Mountain Championships. Ide o štvordňový zimný festival v Breckenridge, Colorado.

Jazdiť sa začína od 13 a pokračuje až do 16 decembra. Je určený pre snowboarderov a freeski. Festival je plný koncertov, súťaží a rôznych sprievodných akcií. Disciplíny: Muži snb – superpipe, slopestyle a big air. Ženy snb – superpipe a slopestyle (kde by mala štartovať aj Klaudia Medlová). Na akcii bude vidieť množstvo hviezdnych riderov a rideriek ako napríklad: Kazuhiro Kokobu, Scotty Lago, Peetu Piiroinen, Iouri  Podladtchikov, Louie Vito, Shaun White, Ulrik Badertscher, Gjermund Braaten, Chas Guldemond, Halldor Helgason, Torstein Horgmo, Sage Kotsenberg, Mark McMorris, Ethan Morgan, Roope Tonteri a množstvo ďalších. Klaudia by to tiež nemala ľahké, keďže v ženskej kategórii by mali štartovať: Jamie Anderson, Kjersti Buaas, Sina Candrian, Aimee Fuller, Cheryl Maas, Silje Norendal, Enni Rukajarvi, Šárka Pančochová a ďalšie. Klaudia by mala štartovať už 13. decembra 12:00AM – 1:30PM (miestneho coloradskeho času).

Ako napísal Marek Hliničan, jej tréner, prekážky sú naozaj veľké a hrotiť to hneď po zranení nemá určite zmysel. Takže Klauida si pozrie, ako jazdia jej kolegyne na preteku. 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!