Pondelok 11. Apríla 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Klaudia Medlová nás reprezentovala na finále Protest World Rookie Fest

Cez víkend sa odjazdilo finále Protest World Rookie festu. Miestom konania bolo stredisko Ischgl v Rakúsku a preteku sa zúčastnila početná česká výprava, ktorá pod svoje krídla berie už dlhší čas aj našu Klaudiu Medlovú, za čo našim bratom ďakujeme.

Jazdil sa slopestyle a preteku sa zúčastnilo niekoľko desiatok pretekárov z rôznych krajín. V kategórii juniorov zajazdil z „našich“ najlepšie Martin Mikyska (CZE), ktorý si vyjazdil 11. miesto ňa 8 miesto v kategórii boys). Ďalej jazdil aj Ondrej Porkert, ktorý si vyjazdil 33. miesto, medzi chalanmi. Ondrej v kategórii grom (ročníky od 1996) si vyjazdil 10. miesto. Celkové 42. miesto obsadil Dan Paulíček (30 miesto v kategórii boys). Chalanom z Čiech gratulujeme, že obstáli v konkurencii 44 jazdcov z celého sveta.

Medzi dievčatami sa v slopestyle najviac darilo Katerine Vojáčkovej (CZE), ktorá si vyjazdila v konkurencii 17 jazdkýň výborné 4. miesto. V kategórii gorm baby skončila Katerina prvá. Naša Klaudia Medlová skončila na výbornom šiestom mieste. Gratulujeme. 15. miesto brala ďalšia jazdkyňa z Čiech – Katerina Yanova.

Babám a chalanom z Čiech a jednej Slovenke v českej výprave gratulujeme. Viac výsledkov na stránke WSF.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!