Klaudia Medlová ôsma na FIS World Cup v Kórei
Sobota 26. Novembra 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Klaudia Medlová ôsma na FIS World Cup v Kórei

Naša snowboardová reprezentantka Klaudia Medlová skončila na druhom kole Big Air svetového pohára FIS na príjemnom ôsmom mieste. Finále jej ušlo len o dve miesta. Klaudia bojovala nie len s veľkým skokom, ale aj s menšími zdravotnými problémami a bolo otázne či na preteky vôbec nastúpi.

Menej šťastia mala jej sestra Zuzka, ktorá sa v úvodný deň zranila a na tréningy a kvalifikáciu nenastúpila. Celkovou víťazkou sa stala Rakúšanka Anna Gasser, pred druhou Juliou Marino z USA a treťou Katie Ormerod z Británie.

Slová Klaudie Medlovej, ktorá skákala Frontside 720:

"Z prveho Svetoveho pohara v Korei si domov beriem 8.miesto. Domov sa vraciam zdrava a spokojna pretoze sezona len zacina. Dalsia zastavka a dalsi svetovy pohar ma caka v Nemecku na dalsi tyzden. Gratulujem dievcatam, ktore to zabili vo finale."

Klaudia Medlová momentálne figuruje na 15. mieste v rebríčku Freestyle World Cup overall a aj a Big Air, Slovensko ako krajina na 10 mieste spolu s Novým Zélandom.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: medlova fis big air preteky

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!