Utorok 24. Mája 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Konferencia SAS o uplynulej sezóne a plánoch na ďalšiu

Zima skončila s ňou aj kolobeh pretekov pod názvom Nokia Freestyle tour 2011. O nich, ale aj o celom fungovaní SAS a bilancovaní snowboardovej sezóny z jej pohľadu sa dozviete na konferencii, ktorá sa uskutoční 4. júna v Hoteli Lodenica na Nábreží Janka Kráľa č.8 v Liptovskom Mikuláši.

Na konferenciu SAS sú pozvaní všetci členovia SAS, hlasovacie právo majú členovia predsedníctva a aktívne kluby so zaplateným členským poplatkom. Program: Prezentácia prebehne v čase od 9.30 do 10.00 hod. Na programe je správa o hospodárení SAS, zhodnotenie uplynulej zimnej sezóny a prerokovanie plánu činnosti SAS v najbližšom období. Záver konferencie je naplánovaný približne na 14.00 hod. Teraz máš jedinečnú možnosť vyjadriť svoj pozitívny, alebo negatívny názor, tak aby fungovanie asociácie smerovalo dopredu.

Tak ak sa chcete dozvedieť informácie o fungovaní, príďte sa pozrieť 4. júna do Liptovského Mikuláša. Aj my ďakujeme za pozvanie ;-)

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!