KTO 32. Kaunertal Opening na výbornú - piatok
Pondelok 16. Októbra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

KTO 32. Kaunertal Opening na výbornú - piatok

Prvý deň ďalšieho openingu snowparku na rakúskom ľadovci, tentoraz Kaunertal opening, na nás čakalo slnko, jazdenie a veľká pohoda. Organizátori si pre nás pripravili viacero sprievodných akcií, skvelý snowpark plný jibov (vyše 40 jibov vo viacerých lajnách), štyri skoky, testovacie centrum, railjam záhradku, koncerty a veľa ďalšieho.

Piatok patril rozjazďovaniu sa spoznávaniu strediska Kaunertal. Organizátori si pripraviligo-shred Rail Bingo 2.0 session. Okrem toho ste si mohli pozrieť historické snowboardy z čias minulých, kde mali svoje kúsky nemecká rampová špecialistka Nicola Thost, Mervin umelec a jazdec Jamie Lynn, legenda Terje Haakonsen, alebo David Benedek a mnoho ďalších. Zapumpovať ste si mohli na pupmtracku, alebo poskejtovať na minirampe, poprípade vyskúšať rovnováhu na Vew Do balabnce parku.

Večer nás čakali žúrky v troch kluboch s viacerými Djs. No zaujímavosťou bola Street Party, ktorá sa konala na uzavretej ulici dole v meste. Rôzne sprievodné akcie, videopremiéry, hudobný a spoločenský program.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: kto kaunertal opening

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!