Luxusné prekážky na Štrbskom Plese pripravené na víkendový FIS EC a MSR
Piatok 21. Marca 2014
Autor: Boardlife

0 komentárov

Luxusné prekážky na Štrbskom Plese pripravené na víkendový FIS EC a MSR

Dnešný tréning naznačil, že víkendový FIS Europa Cup + Majstrovstvá Slovenska vo freestyle snowboardingu bude plný zahraničných riderov a kvalitného európskeho jazdenia. Do preteku sa prihlásilo cca 40 chalanov a 15 báb z krajín ako Česká republika, Rakúsko, Bulharsko, Poľsko, Bosna a Hercegovina, Bielorusko, Taliansko, Maďarsko a samozrejme Slovensko.

Na Štrbskom Plese vyrástla príjemná slopestyle trať v ktorom nájdete. Prvá platforma - dve jibové prekážky (speed rail a dve široké bedničky flad down) nasleduje kicker s 12m table (možnosť dať si menší kicker s 6m table). Druhú časť slopestyle tvorí druhá skoková platforma, so skokmi s table 8m a 5m) Na záver je možnosť slidnúť si flat down ropovod a dlhšiu hokejku. Slušný setup, ktorý je kvalitne postavený a shapovaný.

Zajtra, tj. v sobotu 22. marca sa odjazdí prvý pretek Európskeho pohára FIS a aj Majstrovstvá Slovenska v Freestyle snowboardingu. Na nedeľu je naplánovaný druhý pretek Európskeho Pohára FIS. Tešíme sa na kvalitný snowboarding, ktorý zavítal na Slovensko. Príďte podporiť nie len našich jazdcov, ale aj viacero jazdcov zo zahraničia. Štartujeme už od rána.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!